146. U21: Zbrojovka Brno - SK Slavia Praha , 3 - 1 , 17.9.2012

Juniorská liga: 8.kolo, ročník 2012 / 2013

U21: FC Zbrojovka Brno – SK Slavia Praha 3:1 (2:0)
Branky: 21. Křeček, 27. Hruška, 80. Matyska (z pen.) – 87. Šimeček (z pen.)

Zbrojovka Brno:
Veselý - Huška, Zezula, Janoščin (66. Varaďa), Buchta, Matyska (82. Kršák) – Fall, Křeček, Přerovský (74. Kunc) – Halaška (60. Malík), Traore (77. Stehlík)

SK Slavia Praha:
Malina – Mikula, Sudek, Kolařík, Vondráček (62. Malcharek) – Bazal (82. Synek), Hrubý, Šittich (68. Smolák), Čepelák (46. Červenka), Šimeček – Zámečník

Juniorka Slavie prohrála na hřišti lídra soutěže Zbrojovky Brno 1:3. Jedinou branku sešívaných zaznamenal tři minuty před koncem zápasu Viktor Šimeček.
V první větší šanci utkání se octl domácí Lamine Fall, který zkusil obstřelit Malinu, jeho pokus ale mířil vedle. Slavia kontrovala akcí Zámečníka, ten se ale ani nadvakrát nedokázal prosadit proti domácímu gólmanovi Veselému.
První branku vstřelilo ve 21. minutě Brno. K odraženému balonu se za naším vápnem dostal Křeček a střelou ze 22 metrů překonal Malinu poprvé. O šest minut později vedli Moravané už o dvě branky, když se z přímého kopu prosadil střelou kolem zdi Jiří Hruška.Domácí přišli už ve 36. minutě o vyloučeného Falla, který musel pod sprchy po druhé žluté kartě, a Slavia se začala výrazněji ukazovat směrem dopředu. Dvě Šimečkovy střely v závěru půle ale zlikvidoval gólman Veselý.

I druhý poločas začali sešívaní aktivně, ale ani Vondráček, ani Zámečník míč do sítě neprotlačili. Na druhé straně musel Malina děkovat za dobře postavenou brankovou konstrukci, když Křeček z přímého kopu napálil břevno.
Utkání se definitivně rozhodlo v 80. minutě. Po faulu v našem pokutovém území kopalo Brno penaltu a Matyska se proti Malinovi nemýlil. Slavia už jen zkorigovala výsledek tři minuty před koncem řádné hrací doby, kdy pokutový kop nařízený prozměnu proti Zbrojovce proměnil Viktor Šimeček.