204. SK Kladno - FK Neratovice, 2 - 0, 3.5.2014

PREVIOUS / 9.kolo – divize B - 6.10.2013
FK Neratovice - SK Kladno / 0 - 0
V podzimním zápase si Kladno odvezlo 1 bod za remízu

Vrátí se brankářská jednička po zdravotních problémech
do branky proti Kladnu ? Při jeho absenci za 2 zápasy inkasovaly Neratovice šest branek ...

Tabulka po odehraném 23.kole:
Domácí: SK Kladno, 8.místo, 29 bodů, skóre 37–44
Hosté: FK Neratovice, 5.místo, 36 bodů, skóre 31–31

Jak dopadne
zápas 24.kola mezi SK Kladno vs FK Neratovice ?
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Mistrovský zápas - divize B: 24.kolo, 3.5. 2014, 10.15 hod

Chyby v obraně, neuznaný regulérní gól Neratovic,
sporné výroky ve prospěch domácích,
hlasitý ohlas fanoušků na výkon rozhodčího, odjíždíme bez bodů ...

SK Kladno – FK Neratovice 2:0 (2:0)
Branky: 34. a 44. Doležel.
Rozhodčí: Martínek. ŽK: Skořepa, Suchý – Zeman.

SK Kladno:
Sedlák – Stoček, Procházka, Velas, Suchý – Koiš – Štoncner (89. Holeček), Tóth, Skořepa (77. Šíma) – Růžička – Doležel (86. Kraus).

FK Neratovice:
Malina – Zeman, Gazdík, Jína, Pajkrt – Vorasický (25. Weiner), Kokoška, Radosta, Drahorád – Chrdle, Kozák.

První půli jsme na Kladně začali v duchu posledních dvou zápasů. Byli jsme u všeho druhý, pomalejší a nedůrazní a tak měli domácí stálou převahu v poli, ale bez větších šancí. Tu jsme jim nabídli sami ve 34 minutě, to se na hranici velkého vápna, po dlouhém balónu, nedohodli obránci s brankařem, míč mezi nimi propadl a pro domácího kanonýra Doležala nebyl problém zasunout do prázdné brány - 1:0. A bylo ještě hůř, když už se schylovalo k odchodu do kabin zatáhli míč domácí po levé straně, odcentrovali a opět nikým nehlídaný Doležal navýšil hlavou na 2:0.
Do druhé půle jsme nastoupili jako vyměnění, přidali jsme na důrazu, začali lépe kombinovat a najednou nevěděli domácí kam dříve skočit. Hned ve 47 minutě jsme po dlouhém autu Gazdíka dali hlavou Jíny branku, která však nebyla, i k údivu domácích, uznána pro postavení mimo hru, které viděl jen pomezní. Nás to ovšem nesložilo a nadále jsme byli lepším mužstvem a vytvářeli jsme si šance, které jsme ale nedokázali proměnit a tak konečný výsledek byl stejný jako poločasový. Dobrý výkon ve druhé půli je příslibem pro další domácí zápas a doufáme, že herní a výsledková mizérie, která naše hráče poslední dobou provázela je u konce.

Zajímavý rozhovor o současném stavu mužstva před utkáním s Kladnem poskytl domácí kouč pro Mělnický Deník CZ.

TVCom: Záznam z utkání 24.kola - Divize B