Divize B – 5.kolo, so 6.9.2014, 17.30 hod
FK Motorlet Praha - FK Neratovice 3:0 ( 0:0 )
Rozhodčí : Hanilec, Šlapák, Štrincl / Diváci: 95
Střídání: 59' Klement > Klár, 66' Dohnal > Weiner, 78' Ksandr > Chlapec, 83' Buzek > Palanský, 85' Luksik > Malina

FK Motorlet Praha
Foferka - Podzemský, Podvin, Brůžek, Karbulka - Machurka - Tvrdý, Zakour, Hák, Pyšek - Novotný

FK Neratovice:
Malina – Pajkrt, Jína, Chlapec, Vorasický - Klár, Kmoch, Kodr O., Weiner - Kozák, Palanský

Zápas na Motorletu jsme odehráli v oslabené sestavě bez tří hráčů základního kádru. Od začátku do třicáté minuty se hrálo nahoru-dolu, ale bez šancí na obou stranách. Ani jeden ze soupeřů nechtěl udělat chybu a dostat tak soupeře na koně. Vše podstatné v první půli se odehrálo v poslední čtvrthodině. Nejprve domácí notně přitopili pod kotlem a mezi 30 a 35 minutou se naše obrana i s brankařem měla co ohánět po sérii standardních situací, které jsme ale i se štěstím ustáli. V 37 minutě jsme se dostali naopak do naší největší šance. Po rohu Kozáka prodloužil míč hlavou Jína k volnému Palanskému a ten trefil pouze tyč domácí branky. Závěr poločasu byl ale opět v režii domácích a jen díky Malinovi jsme přežili jejich šanci. Do kabin se tak šlo za bezbrankového stavu.

Druhý poločas a hlavně rozmezí mezi 51 a 58 minutou, to byl náš zlý sen. Nejprve soupeř zachytil nesmyslnou rozehrávku stopera Chlapce a Hák neměl problém zakončit své sólo 1:0. O dvě minuty později neobsadil tentýž hráč Novotného a ten po dlouhém pasu přehodil hlavou vyběhnuvšího Malinu. Aby toho nebylo málo, tak v 58 minutě zbytečně kličkoval na půlce Kozák, Zakour mu vypíchl míč a nechytatelnou bombou z 30 metrů vymetl pavučiny v šibenici Maliny a stanovil na konečných 3:0. Do konce zápasu si domácí hlídali svůj náskok a tak jedeme z Motorletu po třech výhrách s prázdnou.

FB - Motorlet Praha ...
MOTORLET - NERATOVICE 3:0 (0:0) branky : 50.Hák, 53.Novotný, 57. Zakour po vyrovnaném prvním poločase áčko přehrálo soupeře ve druhé půli a nastřílelo 3 krásné góly!!